Зустріч студентів кафедри обліку і фінансів з аудиторами

4 жовтня  2017 року  на кафедрі обліку і фінансів відбулася зустріч студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік  і оподаткування» з представниками аудиторської компанії Baker Tilly, яка посідає п’яте місце в рейтингу аудиторських компаній України. Старший аудитор Наталія Кошева, яка  є випускницею кафедри обліку і аудиту нашого університету, на своєму прикладі показала студентам можливості розвитку у міжнародних компаніях, які відкриває відповідальне ставлення до навчання.

Рекрутер компанії Галина Христианінова детально ознайомила студентів з послугами компанії в сфері аудиту підприємницького, банківського секторів, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку, а також розповіла  про умови стажування, проходження практики  і можливого працевлаштування студентів.

Зустріч пройшла у форматі дискусії, де кожен студент мав можливість задати питання та обговорити важливі аспекти роботи аудиторських компаній. Інформація викликала неабияку зацікавленість учасників заходу.

English

Add new comment