V МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

V МІЖНАРОДНА  НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ»

 

КАФЕДРА «ОБЛІК І ФІНАНСИ»

Неопределенный

Семінар в Національному Банку України

 Національний Банк України проводив 6 – 7 листопада 2017 року семінар на тему «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного  регулювання в банківському секторі України» для викладачів вищих навчальних закладів України. До Навчального центру Національного Банку України від КрНУ була направлена к.е.н., доцент кафедри «Облік і фінанси» Шаповал Людмила Петрівна.

Неопределенный

Зустріч з професором інформаційних систем і аналітики університету Майамі, Оксфорд, Огайо Дж. Маркусом Джоубом

2 листопада 2017 року на запрошення кафедри обліку і фінансів до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського завітав професор інформаційних систем і аналітики університету Майамі, Оксфорд, Огайо, США Дж. Маркус Джоуб.

Спочатку відбулася офіційна зустріч ректора КрНУ М.В. Загірняка, директора центру міжнародної діяльності А.І. Гладиря та зав. кафедри обліку і фінансів В.І. Глухової з професором Дж. Маркусом Джоубом, на якій обговорювалися можливості взаємного співробітництва на рівні університетів.

Неопределенный
Теги: 

День ФЭУ

26 жовтня факультет економіки та управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського святкував свій «День народження». Студенти 1-4 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у конкурсній програмі з нагоди дня святкування. Гурт фінансистів «Беz обмежень» отримав перше місце за найкращий вокальний номер у конкурсі «Батл за звання кращих».

Прийміть найщиріші вітання від викладачів та студентів кафедри обліку та фінансів. Нехай кожен новий день дарує вам радість життя, втілює мрії та сподівання на краще.

Неопределенный

Встреча студентов кафедры учета и финансов с аудиторами

4 Октября  2017 года  на кафедре учета и финансов прошла встреча студентов специальностей «Финансы, банковское дело и страхование» и «Учет и налогооблажение» с представителями аудиторской компании Baker Tilly, которая занимает пятое место в рейтинге аудиторских компаний Украины. Старший аудитор Наталия Кошева, которая является выпускниуей кафедры учета и аудита нашего университета, на своем примере показала студентам возможности развития в международных компаниях, которые открывают ответственное отношение к учебе.

Русский