V МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

V МІЖНАРОДНА  НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ»

 

КАФЕДРА «ОБЛІК І ФІНАНСИ»

Невизначено

Семінар в Національному Банку України

 Національний Банк України проводив 6 – 7 листопада 2017 року семінар на тему «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного  регулювання в банківському секторі України» для викладачів вищих навчальних закладів України. До Навчального центру Національного Банку України від КрНУ була направлена к.е.н., доцент кафедри «Облік і фінанси» Шаповал Людмила Петрівна.

Невизначено

Зустріч з професором інформаційних систем і аналітики університету Майамі, Оксфорд, Огайо Дж. Маркусом Джоубом

2 листопада 2017 року на запрошення кафедри обліку і фінансів до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського завітав професор інформаційних систем і аналітики університету Майамі, Оксфорд, Огайо, США Дж. Маркус Джоуб.

Спочатку відбулася офіційна зустріч ректора КрНУ М.В. Загірняка, директора центру міжнародної діяльності А.І. Гладиря та зав. кафедри обліку і фінансів В.І. Глухової з професором Дж. Маркусом Джоубом, на якій обговорювалися можливості взаємного співробітництва на рівні університетів.

Невизначено
Теги: 

День ФЭУ

26 жовтня факультет економіки та управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського святкував свій «День народження». Студенти 1-4 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у конкурсній програмі з нагоди дня святкування. Гурт фінансистів «Беz обмежень» отримав перше місце за найкращий вокальний номер у конкурсі «Батл за звання кращих».

Прийміть найщиріші вітання від викладачів та студентів кафедри обліку та фінансів. Нехай кожен новий день дарує вам радість життя, втілює мрії та сподівання на краще.

Невизначено

Лекція-семінар зі страхування

Навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» передбачає вивчення навчальних дисциплін «Страхування», «Страхові послуги», «Страховий менеджмент». Тому у межах проведення навчальної та виховної роботи 17 жовтня 2017 року на кафедрі «Обліку і фінансів» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри Шаповал Л.П. було проведено лекцію-семінар зі страхування.

Українська

«Кубок Кременчуцької міської ради»

Вітаємо команду переможців

ІІ Дебатного турніру «Кубок Кременчуцької міської ради».Вітаємо команду переможців

7-8 жовтня 2017 року в м. Кременчуці на базі КрНУ ім. М. Остроградського відбувся ІІ Дебатний турнір «Кубок Кременчуцької міської ради».

Учасниками турніру були учні 9-11 класів, студенти коледжів, а також студенти І-ІІ курсів вищих навчальних закладів. 

Українська

Зустріч студентів кафедри обліку і фінансів з аудиторами

4 жовтня  2017 року  на кафедрі обліку і фінансів відбулася зустріч студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік  і оподаткування» з представниками аудиторської компанії Baker Tilly, яка посідає п’яте місце в рейтингу аудиторських компаній України. Старший аудитор Наталія Кошева, яка  є випускницею кафедри обліку і аудиту нашого університету, на своєму прикладі показала студентам можливості розвитку у міжнародних компаніях, які відкриває відповідальне ставлення до навчання.

Українська

Участь у проекті Британської Ради «Researcher Connect»

Викладачі кафедри обліку і фінансів доц. Загірняк Денис Михайлович, доц. Ховрак Інна Вікторівна спільно з доц. кафедри туризму Ліхоносовою Ганною Сергіївною та ст. викл. кафедри філології та видавничої справи Перевознюк Вікторією Вадимівною прийняли участь у курсі професійного розвитку «Researcher Connect» (26-28 вересня 2017 року). Це ефективний інтерактивний тренінг, кількість учасників якого складає лише 20 осіб, відібраних Британською Радою на конкурсній основі. 

Українська

Вітаємо команду переможців 10-ої ювілейної гри «Брейн ринг»

27 квітня на факультеті економіки і управління традиційно пройшла 10-та ювілейна гра «Брейн ринг». 
Гра націлена на відпрацювання швидкості логічного мислення у гравців. Тому у боротьбі за перемогу вирували пристрасті. 

Українська

Здобутки наших студентів

Весна традиційно дає можливості студентам продемонструвати набуті знання та вміння на конкурсах та олімпіадах. Тож студенти спеціальності «Фінанси і кредит» не залишилися осторонь цього процесу і отримали чудові результати.

Українська

Сторінки