Вітаємо команду переможців 10-ої ювілейної гри «Брейн ринг»

27 квітня на факультеті економіки і управління традиційно пройшла 10-та ювілейна гра «Брейн ринг». 
Гра націлена на відпрацювання швидкості логічного мислення у гравців. Тому у боротьбі за перемогу вирували пристрасті. 

Здобутки наших студентів

Весна традиційно дає можливості студентам продемонструвати набуті знання та вміння на конкурсах та олімпіадах. Тож студенти спеціальності «Фінанси і кредит» не залишилися осторонь цього процесу і отримали чудові результати.

ІV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності"

В роботі конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності" взяли участь провідні науковці, фахівці-практики, молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти з 31 ВНЗ України і 22 закордонних ВНЗ, а також представники таких установ і підприємств як ПАТ «Укртатнафта», управління Державної казначейської служби у м. Кременчуці . Загальна кількість представлених доповідей – 280. У конференції взяли участь представники з 6 країн: зокрема: України, Латвії, Польщі, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Казахстану.

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання»

Шановні колеги!
Дозвольте запросити Вас до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції 

Збірна КВН КрНУ «Хто зверху» завойовує любов України

16 листопада команда КВН «Хто зверху» відвідала місто Біла Церква з метою участі у фіналі телевізійної Народної Ліги Гумору. До фіналу пройшли сім команд в число яких потрапила і наша Кременчуцька команда.

Теги: 

ФІНАНСИСТИ В ГОСТЯХ У ПРОФЕСІЙНОГО УЧАСНИКА РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

22 листопада в рамках практичної підготовки студентів викладачі кафедри “Фінанси і кредит” Кременчуцького національного університету імені Михайло Остроградського для студентів четвертого курсу напряму підготовки “Фінанси і кредит” організували зустріч з фахівцями фінансового ринку. Студенти відвідали ТОВ “Кремінь Брок” професійного учасника ринку цінних паперів.

Теги: 

Запрошуємо до участі у міжнародній конференції

Шановні колеги!
В черговий раз запрошуємо Вас до співпраці в рамках IV міжнародної конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки
в умовах глобальної нестабільності", яка відбудеться 1-4 грудня 2016 року.
За результатами обговорень буде підготовлена збірка, електронний варіант якої у форматі PDF до 30 грудня буде надісланий всім учасникам на електронну почту, вказану у заявці. Вартість: 15 грн. за сторінку, обсяг 2-3 сторінки. Іноземні учасники приймають участь безкоштовно.
Чекаю на ваші матеріали до 25 листопада.

ФЕУ ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ!

Кафедра фінансів і кредиту 26 вересня 2016 року організувала круглий стіл за участі студентів та фахівців фінансової галузі.
До студентів завітали представники Пенсійного фонду: головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи КО УПФУ Полтавської області Пархоменко І.О. та головний спеціаліст Поліщук Н.І. Тема круглого столу: «Детінізація заробітної плати та легалізація робочого місця».

Кафедра фінансів і кредиту запрошує на навчання

Спеціальність "Фінанси, банківська справа та стахування" - освітній рівень: бакалавр, магістр, освітньо-кваліфікаційний рівень - 

Фінансовий квест

19 травня 2016 року на базі кафедри фінансів і кредиту проведений Фінансовий квест, який приурочений до Дня науки,  що проходив в 5 корпусі  Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

У квесті прийняли участь викладачі кафедри та студенти напряму «Фінанси і кредит».

Учасники грали за команду і вирішували головоломки, використовуючи логіку, інтуїцію та знання, отримані під час навчання в університеті.

 

За результатами Фінансового квесту нагороджені:

Теги: 

Сторінки