Додати новий коментар

ФЕУ ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ!

Кафедра фінансів і кредиту 26 вересня 2016 року організувала круглий стіл за участі студентів та фахівців фінансової галузі.
До студентів завітали представники Пенсійного фонду: головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи КО УПФУ Полтавської області Пархоменко І.О. та головний спеціаліст Поліщук Н.І. Тема круглого столу: «Детінізація заробітної плати та легалізація робочого місця».
У своєму виступі Пархоменко І.О. зазначила важливість офіційного працевлаштування студентів для подальшого отримання достойних пенсійних виплат. Привела статистичні дані по Україні та Полтавській області щодо доходів та видатків Пенсійного фонду, рівень дефіцитності, прогноз дефіцитності у майбутніх періодах.
Жвава дискусія велася навколо питання накопичувальної пенсійної системи. Приємно вразив рівень обізнаності студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та кредит» плюсами та мінусами такої системи. Студенти не лише задавали питання щодо новинок законодавства, а й висловлювали свої пропозиції щодо подальшого реформування пенсійної системи в Україні.

Українська