Додати новий коментар

Лекція-семінар зі страхування

Навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» передбачає вивчення навчальних дисциплін «Страхування», «Страхові послуги», «Страховий менеджмент». Тому у межах проведення навчальної та виховної роботи 17 жовтня 2017 року на кафедрі «Обліку і фінансів» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри Шаповал Л.П. було проведено лекцію-семінар зі страхування. Було запрошено директора Кременчуцької дирекції генерального регіонального управління ПрАТ «Українська пожежна страхова компанія» Соломку Ольгу Станіславівну. На семінарі були присутні викладачі кафедри, студенти 3-5 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування». Спочатку слухачі ознайомились з основною діяльністю страхової компанії, з принципами її роботи, страховими продуктами. Студенти отримали можливість розглянути договори страхування за обов’язковими та добровільними видами страхування, а також можливість їх заключення. Студенти отримали відповіді на запитання про специфіку роботи системи накопичувального страхування в Україні та можливість її використання в майбутньому.

Найбільш цікавими для студентів в умовах затвердження безвізового режиму виявилися питання туристичного страхування. Також обговорювалася можливість проходження практики на базі страхової компанії та подальшого працевлаштування.

Студенти та викладачі отримали багато вражень від спілкування з фахівцем «Української пожежної страхової компанії», що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення розуміння як майбутньої професії так і захисту особистого життя та життя рідних.

Теоретичні знання студенти закріпили на практиці під час проведення семінарських занять. 

Українська