ІV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності"

В роботі конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності" взяли участь провідні науковці, фахівці-практики, молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти з 31 ВНЗ України і 22 закордонних ВНЗ, а також представники таких установ і підприємств як ПАТ «Укртатнафта», управління Державної казначейської служби у м. Кременчуці . Загальна кількість представлених доповідей – 280. У конференції взяли участь представники з 6 країн: зокрема: України, Латвії, Польщі, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Казахстану.
Під час пленарного засідання здійснювався відеозв’язок з Дагестанським державним університетом (Дагестан), приватною установою «Академiя «Болашақ» (Казахстан), Вроцлавським економічним університетом (Польща) та ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» м. Київ
Учасники конференції відзначають, що її проведення має важливе значення для вчених щодо залучення їх до активної участі в сучасних наукових дослідженнях з актуальних напрямів розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності, дозволяє посилити міжнародну співпрацю між представниками університетів та поглибити рівень професійних компетенцій учасників. Розглянуті в ході роботи секцій питання засвідчили високий рівень підготовки доповідей, різні підходи до висвітлення актуальних наукових проблем.
Скачати матеріали конференції