«Кубок Кременчуцької міської ради»

Вітаємо команду переможців

ІІ Дебатного турніру «Кубок Кременчуцької міської ради».Вітаємо команду переможців

7-8 жовтня 2017 року в м. Кременчуці на базі КрНУ ім. М. Остроградського відбувся ІІ Дебатний турнір «Кубок Кременчуцької міської ради».

Учасниками турніру були учні 9-11 класів, студенти коледжів, а також студенти І-ІІ курсів вищих навчальних закладів. 

Організатором заходу виступив Кременчуцький дебатний клуб.

Судді на захід були запрошені з м. Харкова. Ними були досвідчені дебатери Дебатного клубу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та члени Всеукраїнської громадської організації «Федерація дебатів України».

Протягом турніру учасникам необхідно було пройти 3 відбіркові раунди дебатів, а вісім найкращих команд з сорока, які пройшли до півфіналу змагань, у стінах міської ради визначали, хто з них достойний представляти свій навчальний заклад у фіналі.

Команда «Призма» у складі Дениса Солодкова (гр. ОбОп-17-1) та Катерини Добриніної (гр. ФБС-17-1), які є студентами І-го курсу факультету економіки і управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, стали переможцями турніру.

Окрім того, Денис отримав звання найкращого промовця (з 80-ти учасників).

Найкращим суддею учасниками було визнано Ткаченка Радислава, студента Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Півфіналістів, фіналістів та переможців особисто нагородив і привітав з їх досягненнями секретар міської ради Юрій Гриценко, який побажав їм успіху та влаштував перевірку, задавши питання, на яке вони мали оперативно дати відповідь.

Колектив кафедри «Облік і фінанси» вітає студентів Дениса Солодкова та Катерину Добриніну з перемогою та зичить наснаги та нових здобутків!

Українська

Додати новий коментар