Школа юного фінансиста

Про проект

Проект «Школа юного фінансиста» виконується в рамках виконання програми «Гранти для учасників програм обмінів», що фінансується урядом США за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Програма спрямована на сприяння активній участі у проектах, метою яких є розвиток демократичних перетворень та проведення економічних реформ в Україні.
Мета проекту: формування фінансових знань та підвищення рівня фінансової грамотності молоді. Проект «Школа юного фінансиста» є освітнім проектом, орієнтованим на вироблення практичних вмінь, навичок та компетенцій, а також призначеним для:
- формування фінансових знань та підвищення рівня фінансової грамотності молоді (у сферах оподаткування, кредитування, страхування, бюджетування та інвестування);
- сприяння становленню студентів-фінансистів як професіоналів та усвідомленню важливості їх професії;
- навчання батьків через дітей.

Тематична спрямованість семінарів:
- Особливості власних фінансів
- Податки і податкова культура
- Банківські операції
- Страхування
- Оцінка інвестиційних проектів
- Сутність бізнес-планування

Анкету учасника Школи юного фінансиста необхідно заповнити та надіслати на електронну адресу проекту fin-school@mail.ru.

Контактна особа: к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Ховрак Інна Вікторівна

Нова серія семінарів від Школи юного фінансиста

В межах проекту «Школа юного фінансиста», що реалізується на кафедрі фінансів і кредиту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського продовжується серія семінарів для школярів. Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.