міжнародна конференція

ІV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності"

В роботі конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності" взяли участь провідні науковці, фахівці-практики, молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти з 31 ВНЗ України і 22 закордонних ВНЗ, а також представники таких установ і підприємств як ПАТ «Укртатнафта», управління Державної казначейської служби у м. Кременчуці . Загальна кількість представлених доповідей – 280. У конференції взяли участь представники з 6 країн: зокрема: України, Латвії, Польщі, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Казахстану.

Українська

Запрошуємо до участі у міжнародній конференції

Українська

Шановні колеги!
В черговий раз запрошуємо Вас до співпраці в рамках IV міжнародної конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки
в умовах глобальної нестабільності", яка відбудеться 1-4 грудня 2016 року.
За результатами обговорень буде підготовлена збірка, електронний варіант якої у форматі PDF до 30 грудня буде надісланий всім учасникам на електронну почту, вказану у заявці. Вартість: 15 грн. за сторінку, обсяг 2-3 сторінки. Іноземні учасники приймають участь безкоштовно.
Чекаю на ваші матеріали до 25 листопада.

ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ"

В роботі конференції піднімалися актуальні питання розвитку української і закордонних економік. За результатами роботи конференції сформовано збірку тез доповідей, в якій представлено результати дослідження актуальних питань економічного розвитку систем в умовах глобальної нестабільності. Розкрито напрямки розвитку фінансово-кредитного механізму сталого розвитку суб’єктів господарської діяльності. Визначено джерела, механізми, проблеми та перспективи інноваційного розвитку підприємств.

Українська