Студентство

День ФЭУ

26 жовтня факультет економіки та управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського святкував свій «День народження». Студенти 1-4 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у конкурсній програмі з нагоди дня святкування. Гурт фінансистів «Беz обмежень» отримав перше місце за найкращий вокальний номер у конкурсі «Батл за звання кращих».

Прийміть найщиріші вітання від викладачів та студентів кафедри обліку та фінансів. Нехай кожен новий день дарує вам радість життя, втілює мрії та сподівання на краще.

Невизначено

Лекція-семінар зі страхування

Навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» передбачає вивчення навчальних дисциплін «Страхування», «Страхові послуги», «Страховий менеджмент». Тому у межах проведення навчальної та виховної роботи 17 жовтня 2017 року на кафедрі «Обліку і фінансів» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри Шаповал Л.П. було проведено лекцію-семінар зі страхування.

Українська

Зустріч студентів кафедри обліку і фінансів з аудиторами

4 жовтня  2017 року  на кафедрі обліку і фінансів відбулася зустріч студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік  і оподаткування» з представниками аудиторської компанії Baker Tilly, яка посідає п’яте місце в рейтингу аудиторських компаній України. Старший аудитор Наталія Кошева, яка  є випускницею кафедри обліку і аудиту нашого університету, на своєму прикладі показала студентам можливості розвитку у міжнародних компаніях, які відкриває відповідальне ставлення до навчання.

Українська